Skaitītāju rādītāju nodošana

 Cien. dzīvokļu īpašnieki!

 SIA “Vangažu Namsaimnieks” informē, ka saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.408. “Dzīvojamās mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas maksas aprēķināšanas noteikumi”, dzīvokļu īpašnieku kopībai ir sagatavots Dzīvojamas mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas ieņēmumu un izdevumu pārskats par 2023. gadu. Ar pārskatu dzīvokļu īpašnieki var iepazīties:

- SIA “Vangažu Namsaimnieks” biroja telpās Gaujas ielā 6, Vangažos, iepriekš piesakoties 27707036;
- sūtot pieprasījumu uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ;
- BIS.

 Dežūrtālrunis par bojājumiem 67995261 vai 27707030

     Informācijai par rēķiniem tālrunis 66917910


 

SIA "Vangažu namsaimnieks" klientiem ir pieejama mūsdienīga norēķinu un saziņas vietne Bill.me. Bill.me vietnē klienti bez maksas varēs saņemt un pārskatīt rēķinus, nodot skaitītāju rādījumus, uzdot jautājumus un gūt uzņēmuma speciālistu atbildes. Bill.me atbalsta dienests:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  vai zvanīt uz 66905690.

 

Ar 30.aprīli Vangažos tiks atslēgta apkure daudzdzīvokļu mājām

 

SIA "Vangažu Namsaimnieks" informē, ka, ņemot vērā ārgaisa temperatūras prognozes, š. g. 30. aprīlī uzsāks atslēgt apkuri daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās, kuras ir pieslēgtas centralizētajai siltumapgādes sistēmai. Plānots, ka apkure visās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās tiks atslēgta dažu dienu laikā. 

LauvaMedia - Web dizains, mājas lapu izstrāde, iPad/iPhone aplikāciju izstrāde