Cien. dzīvokļu īpašnieki!

Saistībā ar slimības COVID-19 izplatības likumu pēc ārkārtējās situācijas beigām

 SIA „Vangažu Namsaimnieks”

pakalpojumus sniedz attālināti

Aicinām sazināties e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Dežūrtālrunis par bojājumiem 67995261 vai 27707030

     Informācijai par rēķiniem tālrunis 66917910


 

SIA “Vangažu Namsaimnieks” informē, ka saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.408. “Dzīvojamās mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas maksas aprēķināšanas noteikumi, ir sagatavots dzīvojamās mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas ieņēmumu un izdevumu pārskats par iepriekšējo kalendāra gadu.

Informāciju par pārskatu dzīvokļu īpašnieki var iegūt e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ar personīgu pieprasījumu tikai par savu īpašumu, identificējot sevi.

Klātienē informācija būs pieejama pēc ārkārtas situācijas valstī, SIA “Vangažu Namsaimnieks” biroja telpās Gaujas ielā 6, Vangažos, iepriekš piesakoties.

 

Apsaimniekotājs SIA “Vangažu Namsaimnieks”

\n Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.    /   tel.: 67 995 261
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību, kā arī uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu.
Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai vnams.lv
Piekrītu | Lasīt vairāk
LauvaMedia - Web dizains, mājas lapu izstrāde, iPad/iPhone aplikāciju izstrāde