Cien. dzīvokļu īpašnieki!

Saistībā ar slimības COVID-19 izplatības likumu pēc ārkārtējās situācijas beigām

 SIA „Vangažu Namsaimnieks”

pakalpojumus sniedz attālināti

Aicinām sazināties e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Dežūrtālrunis par bojājumiem 67995261 vai 27707030

     Informācijai par rēķiniem tālrunis 66917910


 

SIA “Vangažu Namsaimnieks” informē, ka, saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.408. “Dzīvojamās mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas maksas aprēķināšanas noteikumi”, dzīvokļu īpašnieku kopībai apstiprināšanai ir sagatavota apsaimniekošanas maksas tāme 2021.gadam un dzīvojamās mājas uzturēšanas darbu plāns. Apsaimniekošanas maksa 2021.gadā paliek nemainīga, pie pašreizējās noteiktās minimālās algas Latvijā.

Apsaimniekošanas maksa var tikt pārskatīta, pie minimālās algas vai nodokļu izmaiņām, veicot tarifa aprēķinu individuāli katrai dzīvojamai mājai pēc faktiskajiem izdevumiem.

Tāmi par dzīvojamās mājas pārvaldīšanas, apsaimniekošanas un uzturēšanas maksu 2021.gadam, kā arī ar dzīvojamai mājai nepieciešamo remontdarbu apkopojumu nākamajiem periodiem dzīvokļu īpašnieki saņems pastkastītē vai arī mājas vecākais var iepazīties SIA “Vangažu Namsaimnieks”, biroja telpās Gaujas ielā 6, Vangažos, iepriekš piesakoties - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa tālruni 24116844.


 

Apsaimniekotājs SIA “Vangažu Namsaimnieks”

LauvaMedia - Web dizains, mājas lapu izstrāde, iPad/iPhone aplikāciju izstrāde