Iedzīvotāju zināšanai!

 

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā klienti aicināti sazināties ar atkritumu apsaimniekotāju, rakstot uz e-pasta adresi  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  vai zvanot uz tālruņa numuru 67111001.

Aicinām iedzīvotājus uz semināriem dzīvokļu īpašniekiem, daudzdzīvokļu māju pilnvarotajām personām, dzīvokļu īpašnieku biedrībām, namu pārziņiem, pārvaldniekiem un citām personām par apsaimniekošanas jomas regulējumu un to nodrošināšanu.
Lektori????????
◾PhD Iveta Amoliņa ( praktizējošs, kvalificēts namu pārvaldnieks
◾M.iur., M.oec. Aivars Birulis(ar juridisko kvalifikāciju)
Semināra Programma -
???? 10:00 – 11:00 Nekustamo īpašumu pārvaldīšanas formas, pārvaldīšanas tiesību nodošana pārvaldniekam un dzīvojamo māju privatizācijas procesa pabeigšana (mājas pārņemšana pārvaldīšanā; biedrības dibināšana; lēmumu pieņemšana; līgumu slēgšana; pārvaldīšanas pakalpojuma uzsākšana u.c.);
???? 11:00 – 12:00 Konsultācija par namu pārvaldīšanas praktiskajiem jautājumiem;
???? 12:15 – 13:15 Daudzdzīvokļu māju pārvaldīšanas uzdevumu nodrošināšana (obligātās un citas darbības, pārvaldnieka kompetence, atbildība u.c.);
????13:15 – 14:15 Konsultācija par namu pārvaldīšanas praktiskajiem jautājumiem;
????14:30 – 15:30 Dzīvokļu īpašnieku tiesības un pienākumi, kopīpašnieku tiesības un pienākumi un kopības kompetence (lēmumu pieņemšana, pilnvarotās personas, atbildība u.c.).
????15:30 – 16:30 Konsultācija par namu pārvaldīšanas praktiskajiem jautājumiem.

SIA "Vangažu namsaimnieks" uzsāk sadarbību ar tiešsaistes norēķinu un saziņas vietni Bill.me.

 

Sākot ar 2023. gada aprīli SIA "Vangažu namsaimnieks" klienti varēs izmantot mūsdienīgu tiešsaistes rēķinu un saziņas vietni Bill.me.

Bill.me vietnē klienti bez maksas varēs saņemt un pārskatīt rēķinus, nodot skaitītāju rādījumus, uzdot jautājumus un gūt uzņēmuma speciālistu atbildes. Vietni varēs izmantot arī viedierīcēs, jo katram klientam būs pieejama mobilā lietotne.

Vairāk informācijas par Bill.me priekšrocībām un pakalpojumiem Jūs varat atrast tīmekļa vietnē www.bill.me.

 

Visi klienti, kas jau izmanto savu e-pastu ikmēneša rēķinu un skaitītāju rādījumu nosūtīšanai, saņems reģistrācijas saiti savā e-pastā. Klientus, kas šobrīd neizmanto e-pastu saziņai ar SIA "Vangažu namsaimnieks", aicinām uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. iesūtīt sekojošo informāciju - vārds, uzvārds un īpašuma adrese.

 

 

Atkritumu apsaimniekošana

 

Tagad BIO konteineros drīkst izmest atkritumus

BIO degradējamos un papīra maisos

 

Līdz šim BIO konteineros bija aizliegts izmest jebkāda veida maisus, taču no šodienas BIO konteinerā drīkst izmest atkritumus, kuri ievietoti biodegradējamos vai papīra maisos.

 

Ņemot vērā iedzīvotāju sūdzības par tādu nevēlamu “viesu” kā mušu un kāpuru parādīšanos BIO konteineros vasaras mēnešos, ir pieņemts lēmums, ka pārtikas pārpalikumus, dažādas augļu mizas, serdes un kauliņus turpmāk BIO konteinerā drīkst izmest, ievietotus:

 

1. papīra maisos (maisi, kas nav no laminēta/glancēta papīra, ir bez plastmasas lodziņiem, rokturiem u. c. materiālu piejaukumiem);

2. vai biodegradējamajos maisos (maisi, kuri ir piemēroti kompostēšanai un kuriem ir atbilstošs marķējums).

 

 

 

Ieskaties, ko drīkst un ko nedrīkst mest BIO atkritumu konteinerā.

 

Cleanr vēstule

aicinām iepazīties: www.nenoroc.lv un “Clean R” elektroniskajā bukletā “Viegli šķirot pareizi!”, kā arī sociālajos tīklos un mājaslapā. Par to, kā pareizi šķirot bioloģiski noārdāmus atkritumus jeb BIO vērtīgi ieteikumi atrodami interneta vietnē www.skirobio.lv

BUV_un_razosanas_atkritumu_cenu_celsana_16.12.2021
1.pielikums_pec_svara_no_10.01.2022
2.pielikums_Nomales_no_10.01.2022
3.pielikums_jaukti_BUV_atkritumi_no_17.01.2022
4.pielikums_jaukti_BUV_atkritumi_no_17.01.2022
 
 
https://incukalns.lv/public/lat/pasvaldiba1/iepirkumi_izsoles_un_citi_pazinojumi/izsoles/

https://incukalns.lv/public/lat/pasvaldiba1/iepirkumi_izsoles_un_citi_pazinojumi/atsavinasanas_un_citi_pazinojumi/

 

Paziņojums par dzīvokļa Nr.46, kas atrodas Siguldas ielā 2, Vangažos, Inčukalna novadā, ar kopējo platību 42.7 m² izsoles rezultātiem

10.07.2020. Inčukalna novada domes Izsoles komisija apstiprinājusi nekustamā īpašuma – dzīvokļa Nr.46, kas atrodas Siguldas ielā 2, Vangažos, Inčukalna novadā, ar kopējo platību 42,7 m² īres tiesību izsoles rezultātus.

Par izsoles uzvarētāju atzīta– fiziskā persona, kura nosolīja augstāko cenu EUR 53.8 mēnesī. Papildus īrniekam maksājami visi likumā noteiktie nodokļi un līgumā noteiktie komunālie maksājumi.

 

Paziņojums par dzīvokļa Nr.32, kas atrodas Vidzemes ielā 12, Vangažos, Inčukalna novadā, ar kopējo platību 29.4 m² izsoles rezultātiem

06.09.2019. Inčukalna novada domes Izsoles komisija apstiprinājusi nekustamā īpašuma īres tiesību izsoles rezultātus. Par izsoles uzvarētāju atzīta– fiziskā persona .., kura nosolījis augstāko cenu EUR . mēnesī. Papildus īrniekam maksājami visi likumā noteiktie nodokļi un līgumā noteiktie komunālie maksājumi.

Paziņojums par dzīvokļa Nr.11, kas atrodas Siguldas ielā 2, Vangažos, Inčukalna novadā, ar kopējo platību . m² izsoles rezultātiem

02.08.2019. Inčukalna novada domes Izsoles komisija apstiprinājusi nekustamā īpašuma – dzīvokļa Nr.11, kas atrodas Siguldas ielā 2, Vangažos, Inčukalna novadā, ar kopējo platību , m² īres tiesību izsoles rezultātus.

Par izsoles uzvarētāju atzīta– fiziskā persona .., kura nosolījis augstāko cenu EUR . mēnesī. Papildus īrniekam maksājami visi likumā noteiktie nodokļi un līgumā noteiktie komunālie maksājumi.

Paziņojums par dzīvokļa Nr.9, kas atrodas Gaujaslīču ielā 39, Gaujā, Inčukalna novadā, ar kopējo platību . m² izsoles rezultātiem

0.0.2019. Inčukalna novada domes Izsoles komisija apstiprinājusi nekustamā īpašuma īres tiesību izsoles rezultātus. Par izsoles uzvarētāju atzīta– fiziskā persona .., kura nosolījis augstāko cenu EUR . mēnesī. Papildus īrniekam maksājami visi likumā noteiktie nodokļi un līgumā noteiktie komunālie maksājumi.


Paziņojums par dzīvokļa Nr.1, kas atrodas Gaujas ielā 3, Vangažos, Inčukalna novadā, ar kopējo platību 29.2 m² izsoles rezultātiem

07.06.2019. Inčukalna novada domes Izsoles komisija apstiprinājusi nekustamā īpašuma – dzīvokļa Nr.1, kas atrodas Gaujas ielā 3, Vangažos, Inčukalna novadā, ar kopējo platību 29,2 m² īres tiesību izsoles rezultātus.

Par izsoles uzvarētāju atzīta– fiziskā persona R.S., kura nosolījis augstāko cenu EUR 35.87 mēnesī. Papildus īrniekam maksājami visi likumā noteiktie nodokļi un līgumā noteiktie komunālie maksājumi.

 

Paziņojums par dzīvokļa Nr.8, kas atrodas Vidzemes ielā 15, Vangažos, Inčukalna novadā, ar kopējo platību 36.3 m² izsoles rezultātiem

06.06.2019. Inčukalna novada domes Izsoles komisija apstiprinājusi nekustamā īpašuma – dzīvokļa Nr.8, kas atrodas Vidzemes ielā 15, Vangažos, Inčukalna novadā, ar kopējo platību 36.3 m², īres tiesību izsoles rezultātus.

Par izsoles uzvarētāju atzīta– fiziskā persona E.A., kura nosolījis augstāko cenu EUR 131.71 mēnesī. Papildus īrniekam maksājami visi likumā noteiktie nodokļi un līgumā noteiktie komunālie maksājumi.

 

Paziņojums par dzīvokļa Nr.48 (četrdesmit astoņi), kas atrodas Siguldas ielā 2 (divi), Vangažos, Inčukalna novadā, kadastra Nr. 8017 900 1252, ar kopējo platību 42,2 m² un kopīpašuma 4160/320174 domājamās daļas no būves ar kadastra apzīmējumu 80170020302001, izsoles rezultātiem

30.11.2018. Inčukalna novada domes Izsoles komisija apstiprinājusi nekustamā īpašuma – dzīvokļa Nr.48 (četrdesmit astoņi), kas atrodas Siguldas ielā 2 (divi), Vangažos, Inčukalna novadā, kadastra Nr. 8017 900 1252, ar kopējo platību 42,2 m² un kopīpašuma 4160/320174 domājamās daļas no būves ar kadastra apzīmējumu 80170020302001, īres tiesību izsoles rezultātus.

Par izsoles uzvarētāju atzīta– fiziskā persona E.B, kura nosolījis augstāko cenu EUR 62,07 (sešdesmit divi euro un 7 centi) mēnesī. Papildus īrniekam maksājami visi likumā noteiktie nodokļi un līgumā noteiktie komunālie maksājumi.


 

2018 gads Vangažos ienāk ar ilgi gaidīto māju renovāciju!

 

Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju īpašnieki Gaujas ielā 9, Gaujas ielā 14 un Vidzemes ielā 5 ir sev un citiem pierādījuši, ka viņi spēj kopīgi vienoties un pieņemt šo atbildīgo lēmumu par sava mājokļa atjaunošanu vai kā pieņemts teikt – renovāciju.

2018. gada vasarā visu trīs dzīvojamo māju īpašnieki nodibināja biedrības un noslēdza virkni līgumu, kas saistīti  ar mājas renovāciju. Līgumi slēgti gan ar ALTUM, gan Swedbank, kura kreditē renovācijas darbus, gan arī ar būvnieku, būvuzraugu un autoruzraugu.

Projekta kopējās izmaksas ēkai Gaujas ielā 9 sastāda EUR 215`932 eiro, ēkai Gaujas ielā 14 sastāda EUR 205`306 eiro un ēkai Vidzemes ielā 5 sastāda EUR 134`524 eiro.

Renovācijas ietvaros visām trim ēkām tiks siltināta ēkas fasāde, cokola daļa un bēniņu, pagraba pārsegumi. Tiks nomainīts jumta segums, kā arī logi un durvis koplietošanas telpās. Tiks izbūvēta jauna apkures sistēma un katram dzīvoklim tiks uzstādīts individuālais siltuma skaitītājs.

Būvdarbus veic SIA “RIKO”, autoruzraudzību nodrošina projekta autors SIA “ARCHE”, savukārt tā ieviešanas atbilstību būvnormatīvu prasībām, veicot būvuzraudzību izpilda SIA “Brangi”. Projekta vadību šim garajam procesam nodrošina SIA “SNL”. 

Lielu ieguldījumu šo projektu virzībā un pozitīvu lēmumu pieņemšanā ir veikuši visu trīs māju vecākie. Viņu uzņēmība un entuziasms ir tik spēcīgi, ka tie aizrauj arī pārējos dzīvokļu īpašniekus un visi ir noticējuši, ka ar savu aktīvu dalību mājas kopīpašuma sakopšanā var sasniegt daudz, tādējādi radot prieku par sasniegto un apmierinājumu par to, ka dzīvosim skaistā, sakoptā vidē!

SIA “Vangažu Namsaimnieks” kā māju pārvaldnieks pateicas īpašniekiem par pacietību un sapratni šajā ilgajā procesā!

 

Dzīvojamo māju renovācijas

Projektu vadītāja,

Sarma Novicāne Lazdāne

 

 

 

 

 

 

 

INFORMĀCIJA!

 

 

 

No š.g. 13.jūnija SIA "Vangažu namsaimnieks", veiks siltumtīklos esošā siltumnesēja jeb tehniskā ūdens iekrāsošanu ar krāsvielu, kas iekrāsos ūdeni zaļā nokrāsā. Pievienotā krāsviela ir uz ūdens bāzes. Ūdens iekrāsošana nepieciešama, lai konstatētu tehniskā ūdens noplūdes siltumtīklos, kā arī, lai atrastu ēkās esošos bojātos karstā ūdens sildītājus. Pievienotā krāsviela siltumnesējā nav kaitīga iedzīvotāju veselībai, bet karsto ūdeni pārtikā lietot nedrīkst.

 

Gadījumā, ja karstā ūdens apgādes sistēmā parādās ūdens ar zaļu nokrāsu, vai, ja šādas krāsas ūdens noplūdes no siltumtīkliem novērojamas apkārtējā vidē, lūdzam nekavējoties ziņot SIA "Vangažu namsaimnieks" pa tālruni 67995261 vai 27707030.

 

 

 

SIA “Vangažu namsaimnieks” administrācija.

 

Cien. dzīvokļu īpašnieki!

  

          Informējam, ka to māju dzīvokļu īpašniekiem, kurās nav noslēgti pārvaldīšanas līgumi vai normatīvo aktu noteiktā kārtībā dzīvokļu īpašnieki nav vienojušies par apsaimniekošanas maksas apmēru, SIA “Vangažu Namsaimnieks” ir sagatavojusi plānotās apsaimniekošanas maksas tāmes 2018.gadam.

Šos dokumentus katrs dzīvokļa īpašnieks vai tā pilnvarota persona var apskatīt SIA “Vangažu Namsaimnieks” birojā Gaujas ielā 6, Vangažos.

Aicinām dzīvokļu īpašniekus izvērtēt iesniegtās apsaimniekošanas maksas tāmes un pieņemt lēmumu par to apstiprināšanu vai noraidīšanu atbilstoši 2017.gada 11.jūlija Ministru kabineta noteikumos Nr.408 “Dzīvojamās mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas maksas aprēķināšanas noteikumi” norādītajai kārtībai.

Jautājumu gadījumā vērsties SIA “Vangažu Namsaimnieks” birojā Gaujas ielā 6, Vangažos.

 

Māju apsaimniekotājs - SIA „Vangažu Namsaimnieks”

23.11.2017

LauvaMedia - Web dizains, mājas lapu izstrāde, iPad/iPhone aplikāciju izstrāde